Wydział Nauk Ekonomicznych UW prowadzi dofinansowane studia podyplomowe pt. „Innowacyjna gospodarka. Rola polityki ekonomicznej”.
Studia organizowane są wraz z Narodowym Bankiem Polskim w ramach Programu Edukacji Ekonomicznej.

Ich celem jest wzrost wiedzy adresatów studiów nt. roli państwa i polityk publicznych we wspieraniu innowacyjności gospodarki.

Więcej informacji na stronie studiów.

Te studia to nie tylko polityka fiskalna państwa, podstawy mikro- i makroekonomii lub strategie gospodarcze rozwoju Polski.

Te studia to coś więcej: tu ekonomię serwuje się z silnym naciskiem na jej innowacyjny charakter: dowiecie się Państwo, czy obecnie są szanse na podbój kosmosu i rozwój górnictwa kosmicznego; poznacie niuanse ochrony praw własności intelektualnej, patentów i wynalazków; zaznajomicie się z najważniejszymi innowacjami w historii rozwoju cywilizacji, a także zostaną przybliżone Państwu zagadnienia działalności badawczo-rozwojowej krajów UE.

Ponad 240 godzin zajęć, w tym sporo warsztatów, wykładów specjalnych oraz seminariów. Najlepsza uczelnia, najlepsza kadra pod przewodnictwem znakomitego dra Górskiego, do tego dwa egzaminy plus zaliczenia w formie prac domowych – niech Was to nie przestraszy, a zmotywuje, bo poziom Wydział Nauk Ekonomicznych UW zapewnia wysoki, gdzie setki stron materiałów oraz dostęp do uczelnianej biblioteki w zestawie 🙂 Nie zapominajmy o wsparciu i patronacie Narodowego Banku Polskiego.

Przed Państwem nabór na IV edycję, studia się rozkręcają, więc warto być w awangardzie jej uczestników, szczególnie w kraju, który ma jeszcze trochę do zrobienia w dziedzinie innowacyjności. Te studia to Wasza przepustka do dalszego rozwoju i kariery. Zdecydowanie polecam!”

Paweł Jońca, Urząd Miasta Płocka
uczestnik III edycji studiów